Cennik usług

Cennik

Podczas pierwszego naszego spotkania przeprowadzam bardzo szczegółowy i pogłębiony wywiad wraz z rozmową wspierającą, a następnie proponuję konkretną terapię, koncentrując się w pierwszej kolejności na głównym korzeniu problemuStosuję przy tym różne metody i narzędzia z zakresu medycyny naturalnej, wschodniej, zachodniej, ludowej oraz energetycznej, a podstawą naszej współpracy jest wzajemne zaufanie do procesu terapii.

Nie jestem lekarzem i nie daję gwarancji, że stosowane przeze mnie naturalne metody uzdrawiania, znane ludziom od setek i tysięcy lat, przyniosą pożądany efekt. Przede wszystkim wspieram i wzmacniam zdrowie, prowokując ciało do samoregeneracji, umysł do pozytywnej zmiany i ducha do aktywności, angażując w proces terapii całą swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, zawsze z dobrą intencją.

Bez względu na to ile podczas zabiegu, który trwa max. do 2-óch godzin, zużyję materiałów oraz jakich metod użyję – pobieram zawsze stałą kwotę 300 zł. Jest to Terapia Ogólna, najbardziej polecana, podczas której wykorzystuję podejście holistyczne, dające możliwie najlepszy efekt terapeutyczny. Jeżeli życzysz sobie skorzystać wyłącznie z jednego, konkretnego i wybranego zabiegu, który trwa od 0,5 do 1-ej godziny, to przedstawia się to następująco:

Przeciętna ilość zabiegów zależy od aktualnej Twojej kondycji, wieku, życiowej energii, długości trwania zaburzenia lub choroby oraz jej stopnia rozwoju i nasilenia, a także indywidualnych zasobów energetycznych. Jest to proces bardzo osobniczy i niepowtarzalny – jak każdy z nas.

Pierwsze nasze spotkanie, które nazywam „wizytą zero”; opiera się głównie na wywiadzie, konsultacji oraz rozmowie, sporządzeniu dokumentacji, jak również zaplanowaniu i wyjaśnieniu zakresu terapii i zwyczajowo trwa do 2-óch godzin (koszt to 200 zł).

Średnio, terapia nie trwa krócej niż 5 spotkań terapeutycznych, a najczęściej jest to 10 do 20- stu spotkań, w odstępach czasu 1 raz w tygodniu przez pierwsze 5 zabiegów, co 2 tygodnie przez kolejne 5 zabiegów, a następnie 1 raz w miesiącu, aż do osiągnięcia możliwie pożądanego efektu terapeutycznego.

W przypadkach nagłych oraz ostrych, terapia może odbywać się nawet co 3 – 4 dni. 

Uczciwie daję sobie również prawo do odmowy kontynuowania terapii, na każdym jej etapie, jeżeli moje podejście, jak również metody które stosuję, nie są zadowalające dla Pacjenta oraz nie wzbudzają zaufania lub są podważane.

Gift Card / Karta Podarunkowa

Especially for…

Podaruj (o)sobie zdrowie, relaks i moc.

Magic Therapies Gift Card, po wcześniejszym uzgodnieniu rodzaju i ilości zabiegów, mogę wysłać do Ciebie, wskazanej przez Ciebie osoby lub możesz odebrać ją ode mnie osobiście.

Zachęcam do zaznajomienia się z cennikiem usług, wykonania przelewu oraz wskazania godności osoby obdarowanej wraz z adresem.

W celu omówienia szczegółów, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Na zdrowie!

Tel: +48 508 503 835

Adres: Ul. Księcia Józefa 11/2A, 30-206 Kraków, Polska

Płatność bezgotówkowa jest możliwa poprzez wykonanie przelewu bankowego przed zaplanowaną wizytą na podane poniżej dane:

Dawid Zyskowski Magic Therapies

Ul. Księcia Józefa 11/6, 30-206 Kraków, Polska

NIP: 513 00 60 724

Numer konta PKO BP: 98 1020 2892 0000 5302 0792 7421